1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות

מודעות גוגל

אתר הפנסיה של ישראל

אתר הפנסיה של ישראל ! מידע אובייקטיבי על עולם הפנסיה בישראל , החזרי מס הכנסה לשכירים וביטוח לאומי. המידע באתר נכתב על ידי אנשי מקצוע באופן אובייקטיבי וללא משוא פנים . במידה ומצאתם טעות בתכנים פנו אלינו ואנו נפעל לתקנה בהקדם. אין לראות בכתבות באתר ייעוץ מקצועי כמתחייב בחוק

מודעות גוגל

1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות

1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות מאפשר להורים לחסוך כסף על כרטיסי קולנוע ולאפשר בילוי ילדים תוך חיסכון מקסימלי. בעמוד זה נציג מדריך 1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות וניצול הטבות בכרטיסי אשראי באתר ההטבות של חברת כרטיסי האשראי שלכם  

1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות

באתר חברת דיינרס 30/06 מוצגות הטבות לכרטיסי קולנוע במסגרת דיינרס,הטבות לסרטים 1+1 . חשוב לדעת מחזיקי Diners Club נהנים מ- 1+1 מתנה ברכישת כרטיס רגיל בקולנוע וגם 10% הנחה ברכישת כרטיס VIP ביס פלנט. 

תנאי מימוש הטבות קולנוע כרטיס דיינרס

על פי תנאי השימוש באתר “מימוש ההטבות ברשת Yes Planet כפוף לביצוע רכישות חדשות באמצעות כלל כרטיסי ה Diners Club שברשותך בסכום מינימום של 1,500 ₪ בחודש הקודם למימוש ההטבה” . 

1+1 דיינרס יס פלאנט חופש גדול הטבות מימוש הטבות לקולנוע באמצעות כרטיס האשראי שלך כיצד לנצל הטבת 1+1 יס פלאנט בכל ימי השובע באמצעות קוד הטבה ! חיסכון פנסיוני זה חשוב , אבל גם ביום יום צרכנים עם מודעות פיננסית וצרכנית יכולים להינות מחיסכון.

על יד מימוש הטבות בכרטיס אשראי לבית קולנוע ולחסוך עשרות שקלים בכל ביקור בבית הקולנוע באמצעות מימוש מבצעי 1+1 לקולנוע של חברות האשראי. 

הטבות 1+1 בכרטיסי אשראי היא דרך מעולה לחסוך כסף בבילויים תמורת נקודות או מדד צבירה של חברת אשראי. בכל קניה חברת האשראי מזכה את חשבון הכרטיס בנקודות זכות , פינוקים או מדד צבירה אחר על פי היקף השימוש בכרטיס.

לקוחות בעלי מודעות לחיסכון נוטים לנצל את ההטבות שלעתים יכולות להגיע עד ל 100 שקלים הטבה בכרטיס אשראי. גם יתר חברות כרטיסי האשראי מאפשרות מימוש הטבות בכרטיס 1+1 בקולנוע.

אמריקן אקספרס מאפשרת רכישת אמריקן אקספרס 1 1 תחת ההטבה אמריקן אקספרס בהטבת סרט 1+1‎את ההטבה יש להוריד מאתר חברת כרטיסי האשראי. 

באתר לאומי קארד ראינו הטבה מעולה לחופש הגדול – סרטים 1+1: סרטים בסינמה סיטי ובגלובוס מקס  לאומי קארד. במסגרת ההטבה לאומי קארד מאפשרת 1+1 על כרטיס לסרט בסינמה סיטי וגלובוס מקס. הנחות על כרטיסים ברשת בתי הקולנוע “לב” ( אתר לאומי קארד 30/06/2018 ). 

 האתר הישראלי לחיסכון וצרכנות !  מודעות פנסיונית וחיסכון בכל תחומי החיים ! אם מצאתם טעות בכתבה שלחו לנו פניה בעמוד צור קשר ואנו נתקן. המבצעים תקפים לתאריך פרסום הכתבה