1+1 דיינרס יס פלאנט הורדת קוד קופון לסרט

1+1 דיינרס יס פלאנט סרטים הטבות

הטבות בכרטיס אשראי מאפשרות להורים לחסוך כסף על כרטיסי קולנוע ולאפשר בילוי ילדים תוך חיסכון מקסימלי. בעמוד זה נציג מדריך 1+1 דיינרס יס פלאנט. מימוש וניצול הטבות בכרטיסי אשראי באתר ההטבות של חברת כרטיסי האשראי שלכם . 

1+1 דיינרס יס פלאנט סרטים הטבות

1+1 דיינרס יס פלאנט סרטים הטבות

קופון כרטיס שני מתנה סרטים 1+1 דיינרס יס פלאנט 

תנאי ההטבה לשנת 2022 כרטיסי קולנוע דיינרס אשראי 

לקוחות דיינרס קלאב נהנים מ- 1+1 מתנה ברכישת כרטיס רגיל בקולנוע.

ההטבה מעניקה כרטיס רגיל אחד במחיר רגיל בקופות הקולנוע בסך 40 שח.

מתי ההטבה בתוקף ?  בכל ימות השבוע, כולל סופ"ש וחגים, וכרטיס נוסף לאותו הסרט ובאותו מועד כמו הכרטיס הראשון בחינם. או אם תרצו כרטיס שני לסרט מתנה. 

ישנה הטבה נוספת של 10% הנחה ברכישת כרטיס VIP למשלמים בכרטיס דיינרס קלאב .

עוד באתר  –  כמה נשים מרוויחות באמת ?

תנאי מימוש הטבות קולנוע כרטיס דיינרס

על פי תנאי השימוש באתר "מימוש ההטבות ברשת Yes Planet כפוף לביצוע רכישות חדשות באמצעות כלל כרטיסי ה Diners Club שברשותך בסכום מינימום של 1,500 ₪ בחודש הקודם למימוש ההטבה" . 

הטבה שווה קוד קופון להורדה. 1+1 דיינרס יס פלאנטהטבות מימוש הטבות לקולנוע באמצעות כרטיס האשראי שלך כיצד לנצל הטבת 1+1 יס פלאנט בכל ימי השובע באמצעות קוד הטבה ! חיסכון פנסיוני זה חשוב , אבל גם ביום יום צרכנים עם מודעות פיננסית וצרכנית יכולים להינות מחיסכון.

על יד מימוש הטבות בכרטיס אשראי לבית קולנוע ולחסוך עשרות שקלים בכל ביקור בבית הקולנוע באמצעות מימוש מבצעי 1+1 לקולנוע של חברות האשראי. 

הטבות 1+1 בכרטיסי אשראי

היא דרך מעולה לחסוך כסף בבילויים תמורת נקודות או מדד צבירה של חברת אשראי. בכל קניה חברת האשראי מזכה את חשבון הכרטיס בנקודות זכות , פינוקים או מדד צבירה אחר על פי היקף השימוש בכרטיס.

לקוחות בעלי מודעות לחיסכון נוטים לנצל את ההטבות. כמה כסף זה שווה? לעתים יכולות להגיע עד ל 100 שקלים הטבה. גם יתר חברות כרטיסי האשראי מאפשרות מימוש הטבות בכרטיס 1+1 בקולנוע.

הנחות כרטיס שני מתנה לקולנוע 1+1 דיינרס יס פלאנט

אמריקן אקספרס מאפשרת רכישת אמריקן אקספרס 1 1 תחת ההטבה אמריקן אקספרס בהטבת סרט 1+1‎את ההטבה יש להוריד מאתר חברת כרטיסי האשראי. 

באתר לאומי קארד ראינו הטבה מעולה לחופש הגדול – סרטים 1+1: סרטים בסינמה סיטי ובגלובוס מקס  לאומי קארד. במסגרת ההטבה לאומי קארד מאפשרת 1+1 על כרטיס לסרט בסינמה סיטי וגלובוס מקס. הנחות על כרטיסים ברשת בתי הקולנוע "לב" ( אתר לאומי קארד 30/06/2018 ). 

 האתר הישראלי לחיסכון וצרכנות !  מודעות פנסיונית וחיסכון בכל תחומי החיים ! אם מצאתם טעות בכתבה שלחו לנו פניה בעמוד צור קשר ואנו נתקן. המבצעים תקפים לתאריך פרסום הכתבה.

סרטים חדשים 2022 לצפות עם כרטיס שני מתנה 

ספנסר מי היה המאהבה של הנסיכה דיאנה
משחק השנאה מבוסס על רב המכר של סאלי ת'ורנה.
מוות על הנילוס מבוסס על רב המכר מאת אגאתה כריסטי מ-1937 עם קנת' בראנה, טום בייטמן, אנט בנינג ,ראסל

המלצות לצפיה בקולנוע העיר האבודה עם סנדרה בולוק ודניאל רדקליף

הרפתקה אפית ברחבי הג'ונגל, יאלצו השניים לשתף פעולה על מנת לשרוד את התנאים הקשים ולמצוא את האוצר העתיק לפני שיאבד לנצח. כוכבים בסרט סנדרה בולוק ודניאל רדקליף הוא הארי פוטר.