כמה עולה מנוי לנטפליקס מחיר צפיה ישירה

כמה עולה מנוי לנטפליקס מחיר צפיה ישירה

בשנה האחרונה נחשף הצרכן הישראלי לחבילות צפייה מוזלות . עם מספר המנויים המרשים ביותר התייצבה netflix המציעה מנוי במחיר זול במיוחד. בכתבה זו כמה עולה מנוי לנטפליקס ודרכים לחסוך בתשלומים על שידורים . השוואת מחירים 2022. 

כמה עולה מנוי לנטפליקס מחיר

כמה עולה מנוי לנטפליקס מחיר

לחסוך בביטוח ולקנות און ליין ביטוח דיגיטלי אנחנו כבר יודעים . עכשיו נראה האם אפשר לחסוך בעלות המנוי לשידורי טלוויזיה. 

השוואות מחירים כמה עולה מנוי לנטפליקס 2022 

נטפליקס היא שיטת צפייה ישירה בסרטים כאשר את התוכן ניתן לצרוך גם גאשר אין קו סלולר או wifi .

עוד באתר  – איך לשלם פחות מס הכנסה 

ניתן לצפות בסרטים וסדרות ללא הגבלה ממכשיר טלפון חכם , טאבלט או טלויזיה חכמה.
מחירי המנויים משתלמים במיוחד לצרכן הישראלי שמחפש חלופות זולות למחיר מנוי מלא בכבלים או ב yes . אלו החלו להציע בשנה האחרונה חבילות מצומצמות כמו זו של יס תחת המותג סטינג טיוי .

מבצע חודש חינם בנטפליקס איפה ניתן להירשם 

בררנו באתר נטפליקס מה מחיר החבילות לצרכן הישראלי ומאד אהבנו את שראינו . נכון להיום נטפליקס מציעה 3 מסלולי מנוי. בעבר היה ניתן לקבל מנוי ניסיון לחודש. כיום המבצע לא בתוקף. 

המנויים הזולים והיקרים למי זה מתאים 

מנוי זול של נטפליקס  חבילה בסיסית לנטפליקס עולה 32.90 ש"ח לחודש מקנה צפייה ממכשיר אחד בו זמנית באיכות רגילה , מתאים אדם הצופה לבדו במנוי .

חבילה סטנדרטית לנטפליקס עולה 54.90 ש"ח לחודש מקנה צפייה משני מכשירים בו זמנית באיכות HD מתאימה לזוג או ליחיד המעוניין באיכות צפייה גבוהה יותר .

מנוי פרימיום חבילת לנטפליקס עולה 69.90 ש"ח לחודש מקנה צפייה מ 4 מכשירים בו זמנית באיכות אולטרה hd מתאימה למשפחות , למי שרוצה לאפשר לבן החייל לצפות בתכנים רחוק מהבית או למי שמחזיק בבית יותר ממכשיר אחד בו צופים בו זמנית.

בכל מקרה מדובר באופציה שפויה וזולה ביחס למנוי מלא של HOT או yes . החברות שהיו רגילות לקהל שבוי החלו להציע חבילות זולות יותר אבל הסנטימנט הצרכני לא מעניק להן רוח גבית.

באיזה מכשירים ניתן לצפות בסרטים וסדרות צפייה ישירה

הלהיט הצרכני של ישראל . ללא ספק אופציה מעולה לצפייה בערוצים רבים וצפייה ישירה חינם בתוכניות וטלוויזיה און ליין חינם באינטרנט. הנה אני לדוגמא החזקתי מנוי של כבלים במחיר של כ 200 שח .

לאחר תהליך ניתוק מתיש ואין ספור ניסיונות להשאיר אותי מנוי , הצלחתי סוף להתנתק . בכסף שחסכתי קניתי טלויזיה חכמה.

לצד רכישת מנוי לנטפליקס והתקנה של אפליקציות צפייה של ערוץ רשת ערוץ קשת וערוץ 11 המעולה.

איפה יש נטפליקס בחינם ? 

הישראלים מחפשים תמיד מנוי בחינם. אז גם במקרה של סרטים וסדרות לצפייה בחינם. מלבד האופציות של היוטוב, חשוב להזכיר יישום חשוב המאפשר לצפות בסרטים וסדרות חדשות. 

 מדובר ביישום הנקרא טוב טיוי והוא כולל מאות סרטים וסדרות חדשות וקלאסיות. ניתן לצפות בתוכניות ללא דמי מנוי.