מחשבון פנסיה עדכני כמה אפשר לחסוך

מחשבון פנסיה עדכני כמה אפשר לחסוך

מחשבון  פנסיה מציג חלק מהחישובים הנוגעים לעתידנו הפנסיוני. הוא מאפשר לבצע חישוב על הקצבה וחיסכון לגיל פרישה. הנחות החישוב הן שהתשואה ודמי הניהול לאורך זמן יהיו קבועים . אבל המציאות של 2008 לצד המשבר הכלכלי של שנת 2020 הראו לנו שתחזיות לחוד ומציאות לחוד. מצד שני מחשבון פנסיה עדכני כמה אפשר לחסוך הוא הכלי היחיד באמצעותו חוסכים לפנסיה יכולים לקבל תחזית לגיל פרישה ולהחליט על אופן ניהול החיסכון הפנסיוני לאורך שנים. 

מה שבטוח ביטוח בקרן פנסיה

ישנם 2 נתונים חשובים בקרן הפנסיה והם נכונים ליום החישוב. הראשון הוא פנסיית הנכות , המקבילה הביטוחית לאובדן כושר עבודה בחברת ביטוח והשני הוא פנסיית השאירים שבכל רגע נתון הוא תלוי מספר הילדים והגיל שלהם. ביטוח למקרה פטירה ברן פנסיה הוא כיסוי זול יחסית לריסק בחברת ביטוח , הגם שביטוח חיים הוזל משמעותית בשנים האחרונות והוא מבטיח קצבה לכל החיים לאלמנ/ה המבוטח ולשאירים ילדים עד גיל 21. חישוב הביטוח בגיל ההצטרפות לפנסיה אינו מושפע מדמי הניהול שגובה קרן הפנסיה שלך או קרן פנסיה ברירת מחדל

כמה פנסיה מקבלים בפרישה

הקצבה הצפויה לחוסך בגיל פרישה ולגובה הביטוח למקרה נכות והדאגה לשאירים. משרד האוצר הנחות החישוב במחשבוני קרנות זהה בכל הקרנות ההבדלים העיקריים בתוצאות החישוב נובעים ממגוון מסלולי הביטוח. 

בפועל  , ההבדל בין הקרנות נובע מהתשואות שמשיגה כל קרן לעמיתיה ומיכולתה לנהל את הסיכונים בקרן בצורה טובה יותר מיתר הקרנות . 

אתרי האינטרנט של קרנות הפנסיה  מוסרים לנו כיום את  המידע החשוב והעדכני בנוגע למצב הפנסיה שלנו. מה חובתנו כצרכנים?. חשוב מאד לקרוא את האותיות הקטנות. אלו שאינן תלויות בחברות הניהול אלא מסביבה כלכלית מאתגרת ומשתנה. 

מאופי המוצר והמשבר הכלכלי .לחוסך המחשבון יכול לתת תמונה גרפית ומובנת של מצבו הנוכחי ולחדד הצורך בשיפור המצב 

מחשבון פנסיה עדכני חישוב קצבה וביטוח שאירים ביטוח נכות

תחזית קצבה צפויה = כל מה שצריך לדעת על חישוב פנסיית זקנה לחץ כאן 

 המכתב המסכם כתוב וערוך לפי כללי האוצר בצורה כזו שכל אדם יוכל לקרוא ולהבין לאיזה קרן פנסיה הוא הצטרף ומה היו הסיבות והשיקולים שבהם שתף את המשווק הפנסיוני ( סוכן יועץ משווק מטעם ) חשוב מאד לבדוק תמיד זכויות עובדים כמו מענק עבודה מס שלילי החזרי מס הכנסה וזכות בירושות של נפטרים בהר הכסף החדש