מידע בחינם על חברות רשות החברות הממשלתית

מידע בחינם על חברות רשות החברות הממשלתית

באמצעות מגוון כלים באינטרנט ניתן לקבל מידע בחינם על חברות בישראל. אחד הכלים הבסיסיים הוא מידע בסיסי על חברה בחינם. בכתבה זו כיצד לקבל מידע ללא תשלום חברות בעמ ואיזה מידע חינם על חברות ניתן לקבל

מידע בחינם על חברות רשות החברות הממשלתית קבלת מידע מהיר ללא תשלום על חברות לפי רשם החברות של משרד המשפטים קבלו טיפים לקבלת מידע חינם על עסקים בישראל מבלי לשלם כסף על מידע עסקי במסגרת רשם החברות תאגידים אונליין

מידע בחינם על חברות רשות החברות הממשלתית באתר 

אחד המקורות לקבל מידע חינם על חברות בישראל הוא באמצעות מאגר החברות של רשות התאגידים.

על מנת לקבל מידע חינם על חברה יש להקיש את מספר התאגיד או את שם החברה. המידע העסקי הבסיסי על החברה יתקבל בחינם ויכלול את הפרטים הבאים : 

מספר תאגיד ברשם החברות ( יש להשוות למספר חברה בחוזה או בחשבונית ) 
שם בעברית
סוג חברה
סטאטוס תאגיד
דוח שנתי אחרון שהוגש ( חברה שלא מגישה דוחות מדליקה אור אדום ) 
אינדיקציה האם מדובר בחברה מפרת חוק
סטטוס פניה לרשם החברות בנוגע לחברה או התאגיד

"<yoastmark

הזמנת תיק חברה

ניתן לקבל נסח חברה מפורט על ידי תשלום של 10 שקלים עם מידע מפורט יותר . לאחר תשלום אגרה לרשם החברות של משרד המשפטים יישלח לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם .

חברה מפרת חוק רשם החברות 

במידה והחברה מוגדרת בתור חברה מפרת חוק אצל הרשם תופיע אזהרה במידע חינם על חברות.

מידע על חברות באמצעות אישור ניהול ספרים מס הכנסה 

גם אתר מס הכנסה מספק מידע רב על חברות בישראל. אישור ניהול ספרים וניכוי מס במקור של מס הכנסה מאפשר לקבל פרטים על זהות המס של החברה.

אתר מס הכנסה יישלח אליכם לתיבת הדואר אישורים בהם יפורטו תחומי העיסוק של החברה . למשל רכבת ישראל מוגדרת בענף מס הכנסה תחת סיווג של  5226 – מסופי מטען ואילו לתורכי מס ערך מוסף מסווגת בתור 4911 – הובלת נוסעים ברכבות בין-עירוניות ואילו אישור ניהול מעיד תחת איזה מספר תיק הארגון יכול להוציא חשבונית.

נסח חברה  תאגידים Online רשם החברות משרד המשפטים

כחלק מחופש המידע לצד השאיפה ליצור מאגר מידע עסקי של חברות בישראל הוקם תאגידים online. לקבלת ועיבוד המידע לצרכים עסקיים , בדומה למידע המופק מדנסגייד יש משמעות רבה מבחינה עסקית והחלטות כלכליות של חברות ובודדים .