מגזין פנסיה מידע פנסיוני הר הכסף

מגזין פנסיה מידע פנסיוני הר הכסף מבטחים

מילוני עובדים ופנסיונרים במדינת ישראל חוסכים מדי חודש סכומי כסף גדולים. מי מפקיד את הכסף בתוכניות השונות?. העובד והמעביד. במידה ומדובר בעצמאי הוא מפקיד בעצמו. מה בכתבה?. מדריך מגזין פנסיה מידע פנסיוני הר הכסף. 

 

הר הפנסיה כמה כסף יש לי בפנסיה מגזין פנסיה מידע פנסיוני הר הכסף

אתרי משרד האוצר הר הכסף הר הפנסיה והר הכסף 2 מאפשרים לנו לצפות בביטוחים שונים אך לא בסכומי חיסכון ולא בכל התיק הפנסיוני כולו. מה הם כן מאפשרים ? הם מאפשרים לראות קרנות פנסיה. חיסכון ביטוחי מנהלים.

כמובן שגם את קופות גמל וקרנות השתלמות להם הופקדו כספים. את הכל?. למעט ב 12חודש אחרונים לפני החיפוש. במרוצת השנים האחרונות מאז הושק  הר הכסף 2 והר הביטוח.

ניתן לראות ואלתר כספים אבודים באמצעות הר הכסף אך יש לו חיסרון אחד גדול!.

הוא לא מעניק תמונת מצב מלאה של החיסכון הפנסיוני ולא מציג סכומים או פוליסות המשולמות בשוטף.

לכן יש להירשם למסלקה הפנסיונית ולקבל תמונת מצב של הכספים שלנו בתחום הפנסיוני. המידע משודר בזמן אמת מחברות הביטוח ומכל הגופים המוסדיים ויש לו ערך חשוב בניתוח התיק הפנסיוני שלך , הוזלת דמי ניהול וייעוץ מס בפרישה .

איתור כספים של נפטרים איתור כספי נפטרים

הנושא הבוער השני הוא איתור כסף של ירושות הנקרא גם איתור כספי נפטרים . איתור זה נחשב מורכב יותר . ראשית הוא מתאפשר רק לנפטרים כשנה לאחר פטירתם. אם נפטר שלם תשלומים לפנסיה עד יום מותו באמצעות מקום העבודה  לביטוח מנהלים קופות גמל וקרנות השתלמות יהיה קושי לאתר את הכספים האלו. בנוסף כספי נפטרים כוללים לרוב כספים בסכומים גדולים למוטבים הודות לביטוח ריסק או ביטוח שאירים באמצעות ביטוח מנהלים או ביטוח פרטי והמוטבים לא תמיד מתועדים בחברת הביטוח או בקופת הגמל שחלקן מבטחות את המוטבים גם בביטוח חיים קולקטיבי לו זכאים המוטבים בחיסכון או היורשים על פי דין המופיעים בצו ירושה או בצוואת המנוח לו מבוצע איתור כספים אבודים לנפטר .

הפתרון איתור כספים אבודים מקצועי ושירות מסלקה פנסיונית 

על רקע הקשיים לתת ללקוח או לחוסך תמונת מצב מלאה של הפנסיה שלו. קבלת מידע פנסיוני הר הכסף איתור כספים אבודים לנפטר או לאדם חי והצגת תמונת מצב של החיסכון הפנסיוני בזמן אמת מכל החברות כמה כסף יש לי בפנסיה שירות מהיר ומקצועי על ידי צוות כלכלנים מוסמכי CFP לאיתור כספים וביצוע איתור מפורט של כספים ותמונת מצב של חיסכון פנסיוני

איתור כספים תמונת מצב של החיסכון הפנסיוני כמה כסף חסכתי לפנסיה שירות מקצועי בתשלום השאירו פרטים ללא התחייבות לקבלת שיחה מיועץ מקצועי לאיתור כספים 

[si-contact-form form='3']

ביטוח צד ג' לרכב ההנחיות החדשות