זכויות עובדים ועצמאים מגזין אוגוסט 2018

זכויות עובדים ועצמאים מגזין אוגוסט 2018

זכויות עובדים ועצמאים מגזין אוגוסט 2018 מדריך מימוש זכויות ימי חופש דמי הבראה כספים אבודים והחזרי מס הכנסה לשכירים . שירותים למימוש זכויות עובדים והחזרים כספיים בדיקת תלושי שכר 

בדיקת תלוש שכר * החזרי מס * איתור כספים 

החזרי מס הכנסה לשכירים בדיקה חינם 

לא מעט זכויות עובדים ועצמאים נעוצות הזכות להגיש בקשה להחזר מס הכנסה לעובדים שכירים ועצמאים.

תקנות מס הכנסה מגלמות עשרות הטבות מס שאינן באות לידי תמיד באמצעות מערכות השכר או שאינן קשורות בהכרח לחוזה ההעסקה בין העובד למעביד. ישנן וגמאות רבות שהודות להן שכיר יכול להיות זכאי להחזר מס של אלפי שקלים ממס הכנסה .

מעבר בין עבודות לאחר תקופת אבטלה

שינויי שכר בין מעבידים במהלך שנת מס

קבלת אחוזי נכות לילד לאחר ועדת השמה

לידת ילד או ילדה במהלך השנה לאחר רפורמת נטו למשפחה

מגורים ביישוב המזכה בהטבות מס ואיחור בביצוע תיאום מס הכנסה  

לקבלת הצעה ובדיקה חינם של זכותם לקבלת החזר מס לחצו כאן

ימי חופש לפי ותק בעבודה 

ימי חופש לעובד שכיר מוקנות מכח החוק ולא מרצון הטוב של המעביד. כמות ימי החופש קבועה בחוק ימי חופשה ומעת לעת מתעדכנת באמצעות צווים של משרד העבודה והרווחה. מערכת תלושי השכר אמורה להקפיד על ציון מספר ימי החופש שיש לעובד , על מספר ימי החופש המצטברים לפי צורת העסקה וכן לציין את ימי החופשה שמומשו במהלך תקופת העבודה אצל המעסיק הנוכחי. לא ניתן לגרור ימי חופש במעבר בין עבודות אך מעסיק רשאי להעניק לעובד ימי חופשה בכמות גדולה מהמינימום המצוין בחוק .

חושבים שמגיע לכם יותר ימי חופש ? שלחו אלנו את תלוש השכר לבדיקה של כמות ימי חופש לעובד ואנו נבצע עבורכם בדיקה. השירות כרוך בתשלום של 49 שח . השירות ניתן באמצעות דואר אלקטרוני ואינו מחליף ייעוץ משפטי. 

לטבלת ימי חופש לעובד לפי ותק מחשבון ימי חופש לחצו כאן

איתור כספים אבודים הר הכסף כמה כסף יש לך  

הכלים הטכנולוגיים לא הצליחו לסיים את פרשת הכספים האבודים בחברות ביטוח בנקים קופות גמל וחברות הפנסיה. הבעיה נעוצה במודעות של האזרחים בדבר כספים אבודים על שמם ולא מעט טעויות בחברות הביטוח וקרנות הפנסיה שלמעשה מונעות מהחוסך הסביר איתור כספים על שמו . ביולי 2018 פורסם שאחת מקרנות הפנסיה הגדולות הצליחה לאתר רק לאחר מאמץ רב מאות אלפי שקלים של יורשים וכבר לאחר שכמה פעמים דחתה את טענות המשפחה על קיום הכספים.

לכן כאשר מבצעים איתור כספים אבודים לפי תעודת זהות חשוב להקפיד בחיפוש הכסף האבוד ולהשתמש בפרטים נוספים על מנת להגיע למקסימום כסף אבוד לרבות מלווה מדינה , מניות ישנות , חובות אבודים וכספי פיצויים אצל מעסיקים . 

 

איתור כספים אבודים ירושות ביטוחים

איתור כספים אבודים ירושות ביטוחים