הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים

הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים

מענק סיוע לעסקים השתתפות בהוצאות קבועות פעימה שלישית מימוש זכויות ומענקים שירות אישי ומקצועי הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים אנחנו עושים את עבודה עבורכם.

הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים

הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים

רשת בטחון לעצמאים מענק סיוע מיידי לזכאים על פי חוק 

מדובר למעשה בסיוע סוציאלי לעצמאים מענק פעימה שלישית לעצמאים , בעלי עסקים ושכירים בעלי שליטה בחרות מעטים. גובה המענק יכול להגיע עד 15000 שקל במידה ונרשמה ירידה של 40% בהכנסות , הנישום אינו זכאי לדמי אבטלה והכנסתו החייבת אינה עולה על  651,000 שקל.

על מנת לתבוע את המענק יש לבצע רישום לאזור האישי באתר רשות המיסים ולהקיש את הנתונים בדשות המיועדים לאחר שתקבלו אותם מרואה החשבון או המייצג שלכם במס הכנסה.

סיוע לעסקים בהוצאות קבועות הגשת בקשה 

הכנסת החליטה לבצע הארכה של מנגנון החזר הוצאות קבועות לעסקים אשר הכנסת ירדה ב 40% ביחס לשנה קודמת . בנוסף וחשוב שכל עצמאי יידע – הוחלט להגדיל את המענק המרבי לחצי מליון שקלים לפעימה + הוספת זכאות לעסקים בעלי מחזור של עד 100 מיליון שקלים חדשים שיעמדו בתנאים שנקבעו.

עסקים גדולים בעלי מחזור של  200 מיליון שקל עם ירידה במחזור של מעל 60%, ועסקים בעלי גובה מחזור של 200 עד 400 מיליון ₪ עם ירידה במחזור של מעל 80%  הצטפרו למסלול הפיצוי

אזור אישי מס הכנסה

אזור אישי מס הכנסה

מעמק לעסקים חדשים שנוסדו בשנת 2020 

כל עסק חדש שנפתח בתחילת 2020, לא יצטרך להוכיח ירידה של 40%, ויהיה זכאי לסיוע בגובה של 3,000 עד 4,000 לחודשיים. לא יהיו שעבודים או עיקולים על מענקים אלה, לעניין עסקים בעלי מחזור של עד 300 אלף שקל.

אתם זכאים אנחנו מגישים עבורכם באתר האישי שלכם

שירות מקצועי להגשת תביעות למענקים מס הכנסה ביטוח לאומי החזרי מס וייעוץ פיננסי. השירות כולל :

  1. הרשמה לאתר מס הכנסה אזור אישי רשות המיסים
  2. הגשת בקשה למענק פעימה שלישית לפי המסלול הנבחר של ירידה בהכנסות או בסיס מזומן
  3. הקשת כל הנתונים עבורכם ותיעוד אישור המענק על ידי רשות המיסים
  4. הרשמה קבלת סיסמא ותיעוד פרטי הכניסה על ידי כלכלן מנוסה בהפעלת אתר מס הכנסה וביטוח לאומי

השאירו פרטים לקבלת מענה מקצועי מהיר ! השירות בתשלום של 79 שח כולל מעמ. עצמאים שאינם יכולים לשלם זכאים להנחה של 50% . התשלום רק לאחר ביצוע השירות. 

הגשת מענק פעימה שלישית לעצמאים ועסקים חדשים הנחיות למימוש מענקים קבלת סיסמא ושם משתמש להגשת תביעות מענק למס הכנסה פעימה שלישית הוצאות לעסקים מידע ומימוש.  האתר מציע שירות מידענות והגשת בקשה באמצעות מחשב הלקוח ללא מסירת סיסמאות כניסה. התשלום נעשה רק לאחר הגשת בקשת המענק באמצעות תשלום מאובטח של חברת paypal  ניתן לשלם גם באמצעות כרטיסי אשראי בצורה מאובטחת באתר. השירות בכפוף לכח אדם וזמינות . תשלום רק לאחר קבלת מלוא השירות בפועל. אין האתר מתחייב ללוח זמנים או לכל פניה.