דמי ניהול קרן השתלמות כמה אפשר לחסוך

דמי ניהול קרן השתלמות כמה אפשר לחסוך

קרן ההשתלמות היא מוצר החיסכון האחרון בו ניתן לקבל הטבות מס לטווח הקצר של 6 שנים ופטור מלא ממס רווחי הון . אולם כאשר דמי ניהול קרן השתלמות גבוהים מדי העמלות נוגסות בחיסכון וגורמות להפסד של עשרות אלפי שקלים בשנה .

דמי ניהול קרן השתלמות כמה אפשר לחסוך

דמי ניהול קרן השתלמות כמה אפשר לחסוך

מה זה קרן השתלמות

קרן השתלמות היא מוצר חיסכון טהור. עצמאי מפקיד את הכספים בעצמו ואילו שכיר מפקיד 2.5% מהשכר והמעביד מפקיד 7.5% מהשכר המבוטח . לאחר 6 שנים ניתן למשוך את כספי הקרן ללא מיסים או להמשיך את החיסכון .

כמה אפשר לחסוך בקרן השתלמות

במשך חיי החיסכון בקרן השתלמות על פני 30 שנות וותק בקרן ניתן להגדיל את החיסכון ב 35% על ידי הוזלת דמי ניהול בקרן השתלמות. כאשר מחשבים חיסכון בקרן השתלמות בריבית דה ריבית , לדמי הניהול מהצבירה יש משמעות כפולה ומכופלת , בעיקר אם לקוחים בחשבון מספר שנים בהן התשואה שלילית , אך החברה המנהלת עדיין גובה דמי ניהול בנוסף להפסד.

35% יותר בחיסכון פטור ממס הכנסה ומס רווחי הון זה כבר משהו שאי אפשר להתייחס כלאחר יד.
חובה של כעובד הנה לבדוק בדוחות השנתיים מה דמי הניהול שהוא משלם לקרן השתלמות ולבדוק כיצד ניתן להוזיל את דמי הניהול בקרן בעלת ביצועים דומים.

איפה גבו הכי הרבה דמי ניהול בקרנות השתלמות 2022 לפי נתוני אתר גמל נט 2023

סלייס השתלמות כללי 0.93%
הראל השתלמות מסלול כהלכה 0.89%
ק.ה.ר 0.86%
אינפיניטי השתלמות אג"ח 0.77%
הפניקס השתלמות שריעה 0.75%

איך חוסכים בדמי ניהול קרן השתלמות

דמי ניהול גבוהים הם לא גזירה שלא ניתן לבטל. כיום על עובד רשאי לבחור לעצמו את הקרן בה הוא חוסך והמעביד צריך להפקיד את הכספים לפי בחירת העובד. ראשית צריך להספיק לתירוצים של משווקים וסוכנים. אמירות בסגנון זה מה יש לי להציע , אני לא מרוויח על זה , זה שירות שאני נותן פשוט לא צריכים לעניין אתכם .

איך נוכל לסייע לכם לחסוך בדמי ניהול של קרן השתלמות

השאירו כעת פרטים על קרן ההשתלמות שלכם ואנו נבדוק אם9 נוכל להציע לכם ניהול הכספים בקרן השתלמות בדמי ניהול נמוכים יותר ! השאירו פרטים בצורה מדויקת על מנת שנוכל לבחון את הבקשה ולתת לכם הצעה במחיר הטוב ביותר .

[CP_CALCULATED_FIELDS id="9"]

רוצים לחסוך יותר בתשלום דמי ניהול בקרן השתלמות ? השאירו פרטים לבדיקת קרן השתלמות ואולי נוכל להציע לכם בחירת קרן מתאימה בדמי ניהול נמוכים יותר 

האמור באתר אינו תחליף לייעוץ מקצועי על פי כל דין 
דמי ניהול קרן השתלמות כמה אפשר לחסוך בדקו כעת האם גם אתם יכולים להגדיל את החיסכון בקרן השתלמות בכ 35% על ידי הוזלת דמי ניהול אתר הפנסיה של ישראל שירות