הר הכסף ביטוח הר הכסף בנקים

הר הכסף ביטוח הר הכסף בנקים 

המדריך המלא לאיתור כספים אבודים ביטוח בנקים

איתור כספים אבודים הר הכסף

בעוד 5 דקות תוכלו להתחיל לבדוק כספים אבודים הר הכסף 

 

אנשים רבים לא מוצאים כספים במיזם החדש של משרד האוצר הנקרא הר הכסף 2. בהמשך להר הכסף 1 , באמצעות הקשת מספר פרטים , ניתן לקבל פרטי חשבון רדום ,לאתר קופת גמל ישנה ולקבל נתונים בסיסיים אודות כספים על שמכם או כספי ירושות של נפטר.  

מיזם הר הכסף לאיתור כספים אבודים אינו כולל איתור כספי מניות ישנות או מלווה מדינה שעדיין מחזיק במאות מליוני שקלים שטרם נפדו ועדיין אזרחים רבים מבקשים שירות מחברות מקצועיות לאיתור כספים אבודים על מנת להתגבר על מכשולים בדרך לאיתור כספים המדריך לאיתור כספים אבודים 

למה לא תמיד מופיעים כספים אבודים בהר הכסף 

גופים לא מעטים נכשלים בבקרות מחשב בתחום הר הכסף. לא תמיד ממשק רשימת הנפטרים נקלט כהלכה מול תעודת הזהות של הנפטר ולכן כספים אבודים רבים הולכים לאיבוד לתמיד . מדובר בלא מעט מקרים בהם מספר תעודת הזהות בחברות הביטוח או בבנק לא מטויב בצורה נכונה או שהעובד נקלט עם מספר עובד או מספר שגוי. במקרים כאלו חברה פרטית לאיתור כספים יכולה לייצר פניה לגופים במשק עם הנחיות כיתד לחפש כספים.

איתור כספים הר הכסף

הפרטים הנדרשים לאיתור כספים אבודים באמצעות הר הכסף 2 הם פשוטים יחסית וכוללים : מספר תעודת זהות , תאריך הנפקת תעודת זהות  ושאלות אישיות כגון הנפקת דרכון ומועד ארון של יציאה מהארץ. למרות זאת אזרחים רבים לא מצליחים לבצע איתור כספים ולמצוא חשבון בנק נשכח על שמכם או על שם קרובים שנפטרו פוליסות לביטוח חיים בחלק השני של הבעיות ישנם חיפושים שלא מעלים תוצאות למרות שייתכן שיש כספים אבודים גם בחברות ביטוח וגם בבנקים יש חשבון רדום.

 

בעיות נוספות יכולות לצוץ במבנה תעודת הזהות שבעיקר בתעודות זהות ישנות ואז נדרש שימוש בידע לשחזור מספר תעודת זהות תקני או התייעצות ועזרה מחברה מקצועית לאיתור כספים אבודים שיודעת לפתור בעיות נגישות באתרי אינטרנט.

טוב מצאנו את הכסף האבוד ! איך מקבלים אותו מהר הכסף 

מצאנו כספים בהר הכסף או אתרם ירושה של קרוב שנפטר או כספים על שמכם לפי תעודת זהות , תתכוננו למלא טפסים , המתנות בטלפון לשירות לקוחות בחברת הביטוח , הכוונה גרועה וכמיטב המסורת של הענף הפיננסי בישראל תלך תבוא מחר יהיה פתוח .

אחת הבעיות הקשות באיתור כספים וחשבון רדום היא במימוש הכספים. מוקדי חברות הביטוח והבנקים לא מותאמים להתנפלות של עשרות אלפי בעלי חשבון רדום ויורשים של כסף אבוד. 

בנוסף עם נתוני החיפוש חברה לאיתור כספים יכולה לאתר כספים נוספים וביטוחים למקרה פטירה שאינם מוצגים בהר הכסף. זכרו לבדוק את הנתונים בהר הכסף 2 כמעט כל אחד יכול להגיע כסף זו כבר משימה למקצוענים.

מימוש כספים מהר הכסף משיכת כספים מכל חברות הביטוח פנסיה ובנקים ! שירות מקצועי על ידי יועץ פנסיוני מורשה על ידי משרד האוצר  !

שירות אישי ומקצועי פנו כעת ליועצי האתר לקבל הצעת מחיר 

חיפוש כספי הורים במחיר 29 שח בלבד אנו נבצע עבורכם סריקה בעשרות גופים ומשרדי ממשלה לזכאותכם לקבלת כסף אבוד . לאחר התשלום המאובטח תועברו לדף השלמת פרטים אישיים . פרטי התשלום אינם נשארים באתר 
איתור ירושות של הורים ומכרים . אם אתם זכאים לקבל את כספי הר הכסף של אדם שנפטר חשוב לבצע את החיפוש בצורה יסודית. בניגוד למימוש זכויות ביטוח לאומי , בנושא איתור כסף אבוד יש משמעות לאופן ביצוע האיתור מול מערכות אוטומטיות. 

אנו מציעים חיפוש כספים של הורים בקופות גמל ישנות ביטוחים ופנסיות או ביטוחים שייתכן שמזכים אתכם בתשלום סכום הביטוח לכל מקרה פטירה  .