בדיקת תשלומים לפנסיה מחשבון מעודכן

בדיקת תשלומים לפנסיה

מספר התשלומים לקרן פנסיה שמשלם עמית מגיל 25 ועד גיל 65 הוא לא  פחות מ 480 תשלומים . כמות התשלומים שמשלם כל עמית ומערכות המידע המטפלות בתשלומים לפנסיה דורשות מעת לעת בדיקות התאמה ותקינות. בדיקה זו המבוצעת על ידי אתר פנסיה נקראת – בדיקת תשלומים לפנסיה  .חישוב פנסיה , טעות בחישוב פנסיה , בדיקת פנסיה

לבדיקת תשלומים לפנסיה יש ישנן 4 מטרות עקריות 

  • לוודא שכל התשלומים לפנסיה שבצעו העובד והמעסיק הדיעו לקופת הפנסיה של העובד  
  • לוודא שקרן הפנסיה מחלקת נכון את התשלום בין רכיבי תוכנית הפנסיה ( עמלות, ביטוח , חיסכון )
  • בדיקת תשלומים לקרן פנסיה וחישוב תקינות החיסכון בקרן הפנסיה  
  • חישוב שהגמלא הצפויה בקרן הפנסיה מחושבת נכון 

לביצוע בדיקת תשלומים לקרן פנסיה נדרשת מומחיות והכרות עם שוק הביטוח הפנסיוני , את כללי החישוב של קרן הפנסיה ובעיקר הכרות מנגנוני החישוב של קרנות הפנסיה בישראל ואת הטעויות הצפויות להתגלות בעת בדיקת תשלומים לפנסיה. 

פנסיה  – האתר האובייקטיבי לפנסיה של ישראל מציע שירות בדיקת תשלומים לפנסיה באמצעות מטב המומחים בישראל. לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם האתר ויועץ מקצועי לבדיקת תשלומים לפנסיה יחזור אליכם עם פרטים נוספים . 

[si-contact-form form='1']

המשבר הכלכלי מצריך בדיקת פנסיה

 

לאור המשבר הכלכלי של שנת 2020 בשעה שעובדים רבים מתכוונים לפדות פיצויים פטורים ממס או לבצע שינויים ופרידה ממעסיק חשוב שעתיים לבדוק הפקדות לקרן פנסיה ולוודא שהעובד/ת מקבלים את כל התשלומים לפי הסכם העבודה מול המעסיק ולפי חוק הגנת השכר.

בדיקת תשלומים לפנסיה מחשבון מעודכן

בדיקת תשלומים לפנסיה מחשבון מעודכן

האם התשלומים שלך הגיעו לקרן הפנסיה

המשבר יכול להוביל מעסיקים שלא להפריש לפנסיה על פי חוק , לא להעביר תשלומים לחברות הביטוח וקרנות הפנסיה על אף שניכו את התשלום מהעובד או שלא להעביר סכומים לפי צו הרחבה או הסכם פנסיה חובה. אנו מבצעים בדיקת תשלומים לקרן פנסיה לפי הנתונים שלך ולפי תלושי שכר ומשווים אותם למול נתוני קרן הפנסיה שלך וביטוחי המנהלים וקרן ההשתלמות .

בנוסף תבוצע בדיקת החזרי מס הכנסה שלאור המצב הנוכחי יכול להוביל לזכאות מס שלילי לצד החזרי מס הכנסה לשכירים ועצמאים מענקים מהמדינה החזרים מחברות הביטוח .

כרטיס אדי – חותמים על כרטיס אדי ומצילים חיים

הר הכסף  – איתור כספים אבודים ופדיון ללא מס