יועץ פיננסי אישי

 

  יועץ פיננסי אישי הוא ללוות את הלקוח לעבר מטרה פיננסית בצורה הטובה ביותר , לספק ייעוץ אובייקטיבי ללא אינטרסים או משוא פנים ולייצר ערך מוס, , כספי וערכי , עבור הלקוח המשתמש בשירות יועץ פיננסי אישי . במהלך החיים אנו נתקלים באירועים שונים המצריכים תכנון פיננסי הוליסטי שתפקידו להביא אותנו למימוש מטרות כלכליות במינימום סיכון ובאמצעות תכנון מוקדם ומושכל למצות את יכולתו הכלכלית של הלקוח. השירותים שאני מציע בתחום הייעוץ הפיננסי מתמקדים באפיקים הבאים : 

מגויסים למילואים תגמולים ומענקים 2024 הכירו את הזכויות

יועץ פיננסי אישי לחיסכון פנסיוני  

תכנון פיננסי ואיתור נקודות החוזק והחולשה תיק החיסכון הפנסיוני , הביטוח הפנסיה וקרנות ההשתלמות . מטרת התכנון הפנסיוני היא לבצע סדר בתיק הפנסיה ובדיקת הביטוחים כך שיתאימו ללקוח בצורה הטובה ביותר. תהליך הידיעות הפיננסי האישי נעשה בצורה אובייקטיבית לחלוטין . 

יועץ פיננסי אישי למימוש מטרות כלכליות 

תכנון פיננסי אישי הוא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לממש מטרות כלכליות כגון רכישת רכב , מימון שכר לימוד לילדים והערכות לשינוים בהרכב המשפחה. התכנון הפיננסי מגדיר את הדרך לממש את המטרות כלכליות , את החיסכון ואת ההוצאות ומימוש של תוכנית העסקית שמותאמת לאחר התכנון הפיננסי מקנות שקט נפשי המאפשר להגשים מטרות פיננסיות

יועץ פיננסי אישי למשכנתאות

ייעוץ משכנתאות בשיטת הכלכלן מתבססת על תכנון פיננסי מתקדם שנקרא גם תכנון פיננסי הוליסטי. בתהליך זה מותאמת המשכנתא ללקוח באופן אישי על בסיס יכולותיו הכלכליות והעדפות הסיכון שהוא מוכן ליטול על עצמו בהלוואה. ייעוץ משכנתאות על ידי יועץ פיננסי אישי מעודכן ומנוסה שווה ללקוח עשרות ומאות אלפי שקלים.