יועץ פיננסי אישי

שפיר קמר יועץ פיננסי אישי

כלכלן מוסמך וחבר איגוד המתכננים הפיננסיים בישראל UFPI 

 יועץ פיננסי אישי הוא ללוות את הלקוח לעבר מטרה פיננסית בצורה הטובה ביותר , לספק ייעוץ אובייקטיבי ללא אינטרסים או משוא פנים ולייצר ערך מוס, , כספי וערכי , עבור הלקוח המשתמש בשירות יועץ פיננסי אישי . במהלך החיים אנו נתקלים באירועים שונים המצריכים תכנון פיננסי הוליסטי שתפקידו להביא אותנו למימוש מטרות כלכליות במינימום סיכון ובאמצעות תכנון מוקדם ומושכל למצות את יכולתו הכלכלית של הלקוח.השירותים שאני מציע בתחום הייעוץ הפיננסי מתמקדים באפיקים הבאים : 

יועץ פיננסי אישי לחיסכון פנסיוני  

תכנון פיננסי ואיתור נקודות החוזק והחולשה תיק החיסכון הפנסיוני , הביטוח הפנסיה וקרנות ההשתלמות . מטרת התכנון הפנסיוני היא לבצע סדר בתיק הפנסיה ובדיקת הביטוחים כך שיתאימו ללקוח בצורה הטובה ביותר. תהליך הייעות הפיננסי האישי נעשה בצורה אובייקטיבית לחלוטין . 

יועץ פיננסי אישי למימוש מטרות כלכליות 

תכנון פיננסי אישי הוא הדרך הטובה והבטוחה ביותר לממש מטרות כלכליות כגון רכישת רכב , מימון שכר לימוד לילדים והערכות לשינוים בהרכב המשפחה. התנכון הפיננסי מגדיר את הדרך לממש את המטרות כלכליות , את החיסכון ואת ההוצאות ומימוש של תוכנית העסקית שמותאמת לאחר התכנון הפיננסי מקנות שקט נפשי ויעולת להגשים מטרות פיננסיות

יועץ פיננסי אישי למשכנתאות

ייעוץ משכנתאות בשיטת הכלכלן מתבססת עלתכנון פיננסי מתקדם שנקרא גם תכנון פיננסי הוליסטי. בתהליך זה מותאמת המשכנתא ללקוח באופן אישי על בסיס יכולותיו הכלכליות והעדפות הסיכון שהוא מוכן ליטול על עצמו בהלוואה. ייעוץ משכנתאות על ידי יועץ פיננסי אישי מעודכן ומנוסה שווה ללקוח עשרות ומאות אלפי שקלים. 

 

איתור כספים אבודים | MAX פורטל ההלוואות של ישראל | הלוואות חברתיות |  בדיקת פוליסות ביטוח

תכנון תקציב המשפחה | השוואת ביטוחי בריאות |  כמה עולה לבצע החזר מס הכנסה ?